مشاوره رایگان 021-43452

لیست تخفیف‌های فروشگاه فرامحتوا در الکامپ

خانه » اخبار » لیست تخفیف‌های فروشگاه فرامحتوا در الکامپ

لیست تخفیف‌های فروشگاه فرامحتوا در الکامپ

لیست تخفیف

چه کسی از تخفیف گرفتن خوشحال نمی‌شود، بیایید کمی پا را فراتر بگذاریم و بپرسیم چه کسی از دریافت یک هدیه ذوق زده نمی‌شود. احتمالاً ذهن شما با شنیدن این تخفیفات و اشنانتیون و هدیه‌ها به سمت خرید یک جفت کفش یا چیزی شبیه این برود، اما این بار قرار است در فروشگاه فرامحتوا، محتوا را هدیه بگیرید، محتوا را با تخفیف بخرید! از آن جالب تر حتی می‌توانید استراتژی محتوا را با تخفیف تهیه کنید. این اتفاق نادر امسال در غرفه فرامحتوا، سالن ۱۰-۱۱ در نمایشگاه الکامپ خواهد افتاد.

بخوانید :  بدون یک ریال هزینه به تحلیل بازار و صنعت محتوا بپردازید

برای راحتی کار شما عزیزان برای خرید با تخفیف و یا دریافت یک محتوای رایگان در شلوغی نمایشگاه الکامپ دستورالعمل و فرآیند آن را در این خبر شرح می‌دهیم.

  • در ابتدا با مراجعه به فروشگاه ما محصول مورد نیاز خود را انتخاب می‌کنید، البته روزی ۳۰ عدد مقاله رایگان نیز برای دریافت در فروشگاه وجود دارد (که توصیه می‌شود برای دریافت آن در ساعات اولیه به فروشگاه مراجعه کنید).
  • حال که خدمت مورد نظر خود را انتخاب کردید وقت آن است که موضوع، حیطه فعالیت و برای تولید محتوا کلیدواژه‌های خود را به کارشناس مربوط اعلام کنید و پس از پرداخت مبلغ مربوطه رسید خود را دریافت و منتظر تماس کارشناسان ما پس از نمایشگاه باشید.
بخوانید :  آنچه در الکامپ گذشت (گزارش تصویری)

در تصویر زیر اطلاعات لیست قیمت فروشگاه فرامحتوا را ملاحظه می‌کنید:

لیست تخفیف 1

لیست تخفیف 2

فرامحتوا

محتوانامه

کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید و به صورت هفتگی از آنچه در دنیای محتوا میگذر

۰ دیدگاه

نظر خود را بنویسید

اطلاعات شما اسپم نمیشود ، اگر راهکاری پیرامون نظر شما داشته باشیم رایگان مشاوره و همکاری میکنیم

دریافت کاتالوگ