هنر عکاسی یا فتوگرافی ریشه یونانی داشته و از دو کلمه فتو به معنی نور و گرافی به معنی ثبت یا نگارش تشکیل شده است. در حقیقت عکاسی یعنی ثبت یک لحظه‌ی بی بازگشت در قاب یک تصویر. برخلاف تصور عمومی در خصوص عکاسی که هر کسی با یک دوربین دیجیتال، عکاس خواهد بود، عکاسی یک هنر کاملاً تخصصی و فنی است. هنر یک عکاس انتقال یک ایده، یک پیام و یا یک احساس صرقاً از طریق نمایش یک لحظه است. به عبارت دیگر هر عکسی می‌تواند زیبا باشد اما هر عکس زیبایی، نمی‌تواند عکس هنری خوانده شود. در سال‌های اخیر عکاسی دیجیتال، هنر عکاسی را کاملاً دگرگون ساخته‌است و شاخه‌های گوناگونی نظیر عکاسی صنعتی، عکاسی محصول، عکاسی پوستر و چیدمان می‌باشد.

عکاسی موضوعی عکاسی محصول عکاسی ارنجمنت عکاسی پوستر

عکاسی موضوعی

فرآیند عکاسی موضوعی می‌تواند تکمیل‌کننده نوشتار شما باشد. آنچه مد نظر قرار دارید را در قالب موضوع عکاسی عنوان کنید و به تصویر بکشید. عکاسی موضوعی با یک هدف خاص انجام می‌پذیرد. فرایند عکاسی شامل دو مرحله‌ای اصلی است، انتخاب سوژه مورد نظر، دریافت آن به‌وسیله دوربین و ثبت نور بر یک سطح حساس به نور مانند نگاتیو و یا گیرنده تصویر خواهد بود.


عکاسی محصول و صنعتی

عکاسی محصول با هدف نمایش ویژگی‌ها، جزئیات، کارکرد و یا کیفیت محصولات در قالب یک تصویر به نمایش کالا و یا خدمت شما می‌پردازد. در این نوع عکاسی با بهترین زاویه و با در نظر گرفتن استانداردهای نورپردازی و چیدمان از هدف تصویربرداری می‌گردد و امکان معرفی آن محصول یا خدمت را فراهم می‌آورد. عکاسی محصول حرفه‌ای می‌تواند تحول شگرفی در فروش آنلاین شما ایجاد نماید.عکاسی چیدمان

خلق یک عکس که در آن اشیاء با یک ایده خلاقانه کنار یکدیگر قرار گرفتند تا هدفی را به مخاطب انتقال دهند. این نوع عکاسی حس کاربردی برای مخاطب ایجاد می‌کند و به شکلی نحوه استفاده و انتخاب اشیاء مکمل را یادآور می‌شود.عکاسی پوستر و تبلیغاتی

عکاسی پوستر برای اهداف خاص در حوزه پوسترهای چاپی و دیجیتال انجام می‌شود.

برخی از نمونه کارهای محتوای عکس

img_5080
img_5184
img_6395
img_6410
     
ارتباط با ما

درحال حاضر هیچ کارشناسی آماده پاسخگویی نمی باشد. لطفا پیام خود را بگذارید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

سلام. وقت بخیر. آماده پاسخگویی به شما هستم.

برای شروع مشاوره Enter بزنید.