همکاری با ما

مهمترین سرمایه فرامحتوا، نیروهای دانشی و متخصص آن است.

فرامحتوا به عنوان یک سازمان دانشی، ارزش سرمایه‌‌های انسانی خود را به خوبی درک کرده و اهمیت زیادی را برای اعضای تیم خود قائل است. بر همین اساس فرامحتوا به عنوان اولین آژانس تخصصی بازاریابی محتوا با توجه به گستردگی حوزه فعالیت خود در بخش‌های مختلف تولید محتوا و همچنین تدوین استراتژی محتوا از علاقه‌مندان و متخصصان این حوزه درخواست می‌کند تا مشخصات خود را ایمیل فرامحتوا ارسال نمایند.

چشم‌انداز فرامحتوا

توسعه پایدار و تحول حیطه محتوا در راستای استانداردسازی، تسریع و تسهیل تولید، خرید و فروش محتوا و افزایش سواد رسانه‌ای همگام با سیستم‌ها و دانش روز دنیا

مأموریت فرامحتوا

 فرامحتوا با تکیه بر نیروی انسانی متخصص، شبکه‌های همکاری، سیستم‌های پیشرفته و دانش روز دنیا، به دنبال پاسخگویی به نیازهای ذی‌نفعان در حوزه تولید و توسعه محتوا است.

با توجه به فعالیت فرامحتوا در حوزه‌های تحقیق و توسعه محتوا، برگزاری دوره‌های آموزشی، برنامه‌ریزی استراتژیک محتوا، ارزیابی اثربخشی محتوا، داده کاوی و تحلیل دیتا و الگوریتم‌های رفتار مخاطبان، پشتیبانی محتوا و همچنین تولید محتوای متنی، گرافیکی و ویدیو گرافیک، از کارشناسان و متخصصان این حوزه‌ها دعوت به عمل می‌آوریم تا با ارسال رزومه خود به faramohtava@gmail.com، به خانواده بزرگ فرامحتوا بیپوندند. 

- - - - (سال) -

سوابق کاری در سه سال اخیر

- -

تخصص و توانمندی:

برنامه‌ریزی آموزشیتحقیق و پژوهشبنچ مارکتحلیل دادهبازاریابیبرنامه نویسیتوانایی کار با پنل‌های وردپرس – جوملا و...،سئوی تخصصیخبرنگارداستان نویسنویسنده تخصصی و تحلیلگرترجمه و تولید محتوای موضوعیتولید محتوای خلاقانهرپورتاژ نویسیانیماتور و طراح موشن‌گرافیکتصویر سازیگرافیستصدا پیشه و گویندهعکاسی

میزان آشنایی با ماهیت بازاریابی محتوا:

در این حوزه فعالیت داشته‌امدر حال آموزش هستمعلاقه‌مند به این حوزه هستم

- -

اولویت همکاری: تمام وقتپاره وقتدورکاری