فراخوان جذب ایده در حوزه محتوا
اطلاعات بیشتر
مشاوره رایگان 02188862466

استعلام شرکت های دانش بنیان

خانه » استعلام شرکت های دانش بنیان

از طریق لینک زیر وارد سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فهرست شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان شوید

روش بررسی دانش بنیان بودن شرکتها

ابتدا در  وبسایت  معاونت علمی و  فنآوری ریاست جمهوری ( کارگروه ارزیابی  و تشخیص صلاحیت شرکت ها  و موسسات دانش بنیان) کلیک کرده قسمت نام شرکت دانش بنیان  ( دانش افزاری فرا نگار )نظر را تایپ کنید

و بر روی جستجو کلیک نمایید. اسامی تمام شرکت های دانش بنیان در این سامانه قابل مشاهده و جستجو است!

محصول شخصیت برند و نقشه راه محتوا محصولاتی هستند که با همت و برنامه ریزی تیم دانش بنیان فرامحتوا در شرکت دانش افزاری فرا نگار طی 4 سال  طراحی و تولید شده اند.

امیدواریم بتوانیم هر روز گامی نو و استوار در راستای ارتقا دانش این مرز و بوم برداریم (یادمان نمی رود همراهی شما همیشه دلگرمی ما است)

لیست شرکتهای دانش بنیان

قابل ذکر است در لیست شرکتهای دانش بنیان شما میتوانید حوزه فعالیت شرکتهای مختلف را مشاهده نموده و نسبت به اینکه خدمات شرکت شما نیز دانش بنیان محسوب میگردد، اطلاعاتی بدست آورید.

 

دانش افزاری فرا نگار

بازدید از محصول شخصیت برند

یکی از مهمترین دغدغه‌های هر کسب‌وکاری ایجاد یک تصویر منحصربه‌فرد در ذهن مشتریان است. ایجاد هر آنچه که به یاد بماند. بسیاری از وب‌سایت‌ها با تولید انواع محتوا سعی در جذب مخاطب دارند که در بیشتر مواقع محتواهای آنها تفاوت چندانی با محتوای رقیبشان ندارد. به عبارت دیگر وقتی وب‌سایت‌هایی که در یک صنعت مشغول به کار هستند، محتوایی تولید می‌کنند، موضوع و اطلاعات یکسانی را در قالب انتخاب شده به مشتری انتقال می‌دهند. 

یکی از اصلی‌ترین مشکلات اکثر شرکت‌ها در اجرای فرایند بازاریابی محتوا، صرف هزینه زیاد در تولید محتوا و نرسیدن به نتیجه دلخواه است. دلیل این عدم اثربخشی، تمرکز بر تولید محتوا با حجم بالا بدون در نظرگرفتن نیاز و مسئله مخاطبان و همچنین میزان فعالیت رقبا در حوزه محتوا است. خدمت نقشه راه محتوا از جمله خدمات استراتژیک فرامحتوا است که با بررسی سه بخش نیاز مخاطبان، عملکرد وضعیت موجود وب‌سایت و تحلیل رقبا در حوزه محتوا، اثربخشی تولید محتوا و روند رشد و توسعه کسب‌وکار را تضمین خواهد کرد. استفاده از نقشه راه محتوا، سرمایه‌گذاری برای اثربخشی و هدفمند نمودن هزینه‌های تولید محتوای بلندمدت است