چطور یک وبلاگ موفق و پرسود بسازیم
خرید کتاب
مشاوره رایگان 88862321

12 اشتباه بازارایابی محتوا

خانه » کتاب الکترونیکی » 12 اشتباه بازارایابی محتوا

12 اشتباه بازارایابی محتوا

قبول دارید که انتخاب‌های اشتباه ما باعث شدند جایی که الان هستیم قرار بگیریم؟! قبول دارید که اگر این اشتباهات را نداشتیم هرگز در این نقطه نبودیم که بتوانیم بفهمیم چه کاری غلط بوده و چه کاری درست؟ قبول دارید که اگر این موضوع را نمی‌فهمیدیم ممکن بود اشتباهات بزرگتری را مرتکب شویم؟ اگر قبول دارید باید بگویم که اشتباه می‌کنید! این اشتباهات شما نبودند که شما را به درک امروزتان رسانده‌اند، بلکه درسی بوده که شما از اشتباهاتتان گرفتید. احتمالاً یادتان نیست که چگونه راه رفتن را یاد گرفتید، اما به شما گفته‌اند بارها زمین خوردید و با زمین خوردن یاد گرفتید که چگونه روی دو پا راه بروید. اما شما با زمین خوردن راه رفتن را یاد نگرفتید، بلکه با درس گرفتن از هر بار زمین خوردن یاد گرفتید که چگونه مرتکب آن اشتباه نشوید و بتوانید راه بروید!

بله فهمیدن اینکه چه کاری اشتباه بوده که در گذشته انجام دادیم کار ساده‌ای نیست و طبیعتاً هم برای موفق شدن لازم و ضروریه اما کافی نیست! این که من بدانم نباید فلان کار را انجام می‌دادم مهم است خیلی مهم! اما همیشه در زندگی با تصمیمات 0 و 1 رو به رو نیستیم؛ همیشه قرار نیست از تصمیماتی که بین بودن یا نبودن، گفتن یا نگفتن و انجام دادن یا ندادن گرفتیم، درس بگیریم زیرا در واقعیت همه چیز پیچیده‌تره! در واقعیت شما با سؤالاتی مثل پس چه باید می‌گفتم یا پس باید چه کاری انجام می‌دادم و… مواجهید؛ بنابراین صرفاً دانستن اشتباهات تجربه پیشین، شما را به موفقیت نمی‌رساند، بلکه تحلیل آن اشتباه و شناخت راه درست است که اهمیت دارد. درسته که می‌گویند اشتباه نکردن بزرگ‌ترین اشتباه ممکنه، اما اجازه دهید ما بگوییم تحلیل نکردن اشتباه گذشته و یاد نگرفتن درس‌های جدید از آنها احمقانه‌ترین کار ممکنه! به جای حسرت خوردن و افسوس گذشته به فکر درس‌هایی باشید که می‌توانید از هر تصمیم و انتخاب اشتباه بگیرید. به این فکر کنید که چطور می‌شود از هر بار زمین خوردن از زندگی گرفته تا کسب‌وکار درس بگیریم و بتوانیم محکم‌تر روی دو پا راه برویم!

نگران نباشید کمکتان خواهیم کرد! شاید نتوانیم همه اشتباهاتی که مردم در زندگی کرده‌اند را جمع کنیم، تحلیل کنیم و با توجه به آن به شما بگوییم چطور باید زندگی کنید! اما می‌توانیم در بازاریابی محتوا راهنماییتان کنیم! می‌دانید چرا؟!…

نمونه کتاب

سرفصل‌های کتاب

1 – پیشگفتار

2 – مقدمه

3 – مخاطبتان را نمی‌شناسید.راستی مخاطب شما کیست؟

4 – استراتژی قوی برای محتوا ندارید.

5 – انتظار بازدهی کوتاه مدت از محتوا

6 – اشتباه در بودجه بندی بازاریابی محتوا

7 – افراط در پیروی از تجربیات دیگران

8 – محتوای طولانی و غیر مرتبط

9- محتوای قدیمی و اپدیت نشده

10- محتوای بی کیفیت

11- استفاده نکردن از محتوای چند رسانه ای

12- شبکه های اجتماعی

13- محتوا به درستی توزیع نمی‌شود

14- باگوشی های هوشمند سازگاری ندارند

15- حرف های آخر

برای دانلود این کتاب فرم زیر را تکمیل کنید. هزینه خرید این کتاب 35000 است که با تخفیف 50 درصدی در حال حاضر 17500 تومان شده است.

خرید کتاب

۰ دیدگاه

نظر خود را بنویسید

اطلاعات شما اسپم نمیشود ، اگر راهکاری پیرامون نظر شما داشته باشیم رایگان مشاوره و همکاری میکنیم