فراخوان جذب ایده در حوزه محتوا
اطلاعات بیشتر
مشاوره رایگان 02191097118

صفر تا صد انتشار و ارزیابی محتوا

خانه » صفر تا صد انتشار و ارزیابی محتوا

همه آنچه لازم داریم درباره انتشار و ارزیابی محتوا بدانیم

رانداپ انتشار و ارزیابی محتوا

بیایید فرض کنیم که صاحب بهترین محصول دنیا هستید یا بهترین خدمت روی کره زمین را ارائه می‌دهید، و  از طرفی بهترین محتوای دنیا را نیز تولید کرده‌اید، با رعایت تمامی اصول سئوی وبسایت و… . خب که چه؟ این محتوا و محصولمان را باید قاب کنیم و به دیوار بزنیم تا هرروز هنگام دیدن آن بگوییم:

“واو چه محتوایی؟ واو چه محصولی؟”

قطعا پاسخ خیر است و اگر مخاطب نتواند محتوای ما را ببیند، بهترین محتوای دنیا هم به هیچ دردی نمی‌خورد. ‌به همین دلیل برخی اعتقاد دارند که انتشار محتوا از تولید محتوا مهم تر است.

اهمیت انتشار محتوا رانداپدرواقع اگر انتشار محتوا اهمیت چندانی نداشت، شبکه های اجتماعی امروزه بیش از 1 میلیارد کاربر فعال نداشتند. ابزارهای بسیار کاربردی مانند تبلیغات کلیکی موتورهای جستجو نظیر گوگل و یا بسیاری از بنرهایی که در سایت‌های مختلف می‌بینیم یا حتی رپورتاژهای گوناگون و محتوای مهمان وجود نداشت. از آن مهم‌تر رسالت اصلی ایمیل که به عنوان یکی از ابزارهای بسیار پرکاربرد در رساندن صدایمان به گوش مخاطب شناخته می‌شود چیزی جز انتشار محتوا نیست!

همچنین پژوهش صورت گرفته از کسب‌وکارهای ایرانی توسط فرامحتوا  نشان داد که انتشار و ارزیابی محتوا یکی از بزرگترین چالش‌های آن‌ها در پیاده‌سازی فرایندهای بازاریابی محتوا است.

نحوه انتشار محتوا

انتشار محتوا

برای انتشار محتوا راه‌های بسیاری پیش روی ماست که در زیر به معمول‌ترین آن‌ها شده‌است و درصورت کلیک روی هرکدام با توضیحات بیشتری در مورد هرکدام روبه‌رو خواهید شد:

اما قضیه همینجا تمام نمی‌شود و پس از انتشار محتوا یک مرحله دیگر وجود دارد و آن ارزیابی محتوا است، در این مرحله شما متوجه خواهید شد قضیه از چه قرار است پی به علت موفقیت یا دلیل شکست خود خواهید برد.

۰ دیدگاه

نظر خود را بنویسید

اطلاعات شما اسپم نمیشود ، اگر راهکاری پیرامون نظر شما داشته باشیم رایگان مشاوره و همکاری میکنیم

ترتیبی که فرامحتوا برای خواندن این دسته از مطالب پیشنهاد میکند :

مطالب مرتبط با این مقاله