چطور یک وبلاگ موفق و پرسود بسازیم
خرید کتاب
مشاوره رایگان 88862321

چطور یک وبلاگ موفق و پرسود بسازیم

خانه » کتاب الکترونیکی » چطور یک وبلاگ موفق و پرسود بسازیم

چطور یک وبلاگ موفق و پرسود بسازیم

چطور یک وبلاگ موفق و پرسود بسازیم

پیشگفتار از ابراهیم هاشمی
یادمه که حدود 20 سال پیش بود، روز گرمی بود و توی پذیرایی، جلوی تلویزیون دراز کشیده بودم و خستگی‌هام توی صدای جیر جیر تسمه کولر گم شده بود و خوابم برده بود. صدای زنگِ بلبلی در، خواب خرگوشی ظهرم رو پاره کرد و از خواب بیدار شدم. یه نگاه به سر و وضعم انداختم و همینطور که داشتم خودمو جمع و جور می‌کردم و از راهرو رد می‌شدم تا به در برسم، از تو آیینه کوچیک جلوی جا کفشی یه نگاه به صورتم انداختم و دستی تو موهام کشیدم و در رو باز کردم. خونه ما یه خونه ویلایی جنوبی بود و وقتی در رو باز می‌کردی دیگه پرده‌ای بین تو و بیرون نبود و همه چیز برای هر دو طرف آشکار بود. زنی لاغر اندام و میانسال با چادر مشکی، قبل از اینکه چیزی بگه سری چرخوند و نگاهش رو تا ته خونه عمق داد و مرد جوانی که کنارش بود کمی از حالت رسمی ایستادنش کوتاه اومد و با دیدن وضعیت من کمی راحت‌تر ایستاد و زن که دیگه با دیدن خونه متوجه شده بود وگمان می‌برد غیر از من بزرگتری دیگه توی خونه نیست، پرسید: شما داداشت تو روزنامه است؟ گفتم بله. بدون درنگ و بدون سوال دیگه‌ای، انگار که گرفتن جواب بله از دهان من به منزله رسوندنش به اون چیزی بود که درد شده رو دلش و حتی شاید عدالتی بود که دنبالشه، بدون مکث و سریع شروع به گفتن ماجرایی کرد، ماجرایی که انقدر اون رو گفته بود که حتی نیاز به لحظه‌ای فکر کردن برای اینکه بخشی رو به بخش دیگه‌ای وصل کنه نداشت و داستانی رو گفت که شهرداری، مغازه پایین ملک اون‌ها رو پلمپ کرده و گفته این کسب‌وکار بدون جواز در حال کاره و این مغازه هم اصلا نباید تو این ملک کاربری تجاری داشته باشه. یا سند کل ملک رو پول می‌دید و تجاری می‌کنید یا کلا باید ببندیدش. هر جایی، رفتم و گفتم من این همه پول ندارم بدم، خرج زندگی خودم و این پنج تا بچه‌ی بی‌پدر هم، که منو به این وضع انداخت و خودش رو راحت کرد و رفت، با منه.
از این دست ماجراها که مردم بخاطرش دنبال این بودن که یه آشنا پیدا کنن و از طریق اون بتونن خواسته شون رو به گوش دادرسی برسونن که نمیتونستن از میز منشی پشت در اتاقش اونور تر برن رو خیلی خوب یادمه.20 سال از اون روزها می‌گذره و امروز …

نمونه کتاب

سرفصل‌های کتاب

1 – مقدمه

2 – مرحله اول : مشخص کردن هدف محتوا

3 – مرحله دوم : نقشه کامل و جامع محتوا

4 – مرحله سوم : شروع به کار وبلاگ

5 – مرحله چهارم : انتشار اولین پست وبلاگ

6 – مرحله پنجم : پروموت کردن پست ها

7 – مرحله ششم : آنالیز و بهینه سازی محتوا

8 – مرحله هفته : تبدیل وبلاگ به پول

9- جمع بندی

برای دانلود این کتاب فرم زیر را تکمیل نمایید. هزینه خرید این کتاب با تخفیف 40 درصدی 32،000 تومان است

خرید کتاب

۲ دیدگاه
 • کمیل یوسفی ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

  با سلام و احترام
  فارغ از زحمتی که برای تهیه کتاب کشیده شده است به نظرتون آیا ۳۲ هزار تومان اونم بعد از اعمال ۴۰ درصد تخفیف برای یک کتاب الکترونیکی کمی زیاد نیست؟

  • نغمه یعغوبی ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

   با عرض سلام خدمت شما همراه گرامی
   برای تدوین این کتاب زحمت زیادی کشیده شده و تاثیرگذاری این کتاب برای مخاطب بیش از هزینه آن هست.

نظر خود را بنویسید

اطلاعات شما اسپم نمیشود ، اگر راهکاری پیرامون نظر شما داشته باشیم رایگان مشاوره و همکاری میکنیم