فراخوان جذب ایده در حوزه محتوا
اطلاعات بیشتر
مشاوره رایگان 02188862466

گام چهارم: اجرا

خانه » گام چهارم: اجرا

درست است که لینکلن می‌گوید اگر 100 ساعت برای بریدن یک درخت وقت داشته باشم 70 ساعت آن را به تیز کردن تبرم اختصاص می‌دهم اما حالا وقت آن 30 ساعت است. وقت اجرا و به زبان ما فرامحتوایی‌ها زمان تولید رسیده‌است، تولید محتوا! احتمالاً در مرحله قبل زبان نوشتار، نوع محتوا، زمان و مکان انتشار محتوایتان را انتخاب کرده‌اید. پس وقت آن است که در مرحله اول قالب محتوای مورد نظر(4 قالب اصلی وجود دارد که برای توضیحات بیشتر این لینک را دنبال کنید) را انتخاب سپس فرمت محتوا (30 فرمت وجود دارد که در این لینک مفصل توضیح داده شده‌اند) و در نهایت به تولید در قالب و فرمت انتخاب شده بپردازیم. البته به احتمال زیاد هدف شما از تولید محتوا دیده شدن باشد و برای بهتر دیده شدن چه چیزی بهتر از قرارگرفتن در صفحه اول گوگل.

بسیاری ابتدا وب سایت خود را طراحی می‌کنند، سپس به تولید محتوا می‌پردازند و نتیجه‌ای نمی‌گیرند و تازه متوجه اهمیت سئو (یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو) می‌شوند که کمی(شاید هم خیلی) دیر است!

توصیه می‌کنیم سئو را از همان مراحل ابتدایی کار در گوشه ذهن خود داشته‌باشید.(شاید مطالعه مطلب سئو چیست و چه اهمیتی دارد به شما کمک کند.)

در مرحله طراحی وب سایت هستید، اشکالی ندارد با اصول سئو طراحی کنید!

در مرحله تولید محتوا هستید، مسئله‌ای نیست، محتوایتان را سئو محور بنویسید!

محتوایتان را تولید کرده‌اید، بازنگر کنید، البته با اصول سئو!

خب حال که محتوا تولید کردیم آن هم با استانداردهای سئو دیگر تمام است؟

گام آخر: ارزیابی