فراخوان جذب ایده در حوزه محتوا
اطلاعات بیشتر
مشاوره رایگان 02188862466

تولید پیوسته محتوا بیش از آن‌چه فکر می‌کنید مهم است!

خانه » تولید محتوا » تولید پیوسته محتوا بیش از آن‌چه فکر می‌کنید مهم است!

تولید پیوسته محتوا بیش از آن‌چه فکر می‌کنید مهم است!

رهرو آن نیست که گهی تند و گه خسته رود، رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

 

برای هر شرکتی، نام تجاری ارزشمندترین و مهم‌ترین دارایی است، چون برند کسب و کار برای‌شان اعتبار و ارزش افزوده محسوب می‌شود. آنگونه که یک نام تجاری در بازار ظاهر می‌شود، فعالیت‌ها و آوازه‌اش، به طور مستقیم بر چشم انداز و حفظ مشتریان فعلی و جذب مشتریان بالقوه‌اش تأثیر مستقیمی می‌گذارد.

 

  1. موفقیت نام تجاری شما در گرو تولید پیوسته محتواست

در واقع، عوامل زیادی بر موفقیت یک نام تجاری و درخشش در بازار و در میان رقبا اثر می‌گذارد که ارزشمندترین آن‌ها، تولید محتوا، بازاریابی محتوا و تولید پیوسته محتوا است. از فعالیت در شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی گرفته تا وبلاگ‌نویسی و ارتباط با مشتریان و پاسخ به بازخوردهای آن‌ها و همه و همه، یک نام تجاری موفق را ملزم و نیازمند تولید پیوسته محتوا، محتوای سازگار و پایدار می‌کند.

 

  1. چرا تولید پیوسته محتوا کلید موفقیت است؟

هر برنامه زمانی، روزانه یا هفتگی که برای انتشار محتوای بازاریابی نام تجاری خود در نظر گرفته اید، چندان مهم نیست. مهم و حیاتی این است که برنامه تولید محتوای نام تجاری شما، پایدار، منظم و بهم پیوسته باشد. اگر محتوای تولید شده نام تجاری شما چندان با کیفیت نباشد، حجم مناسبی نداشته باشد و مهم تر از همه، منظم و پایدار نباشد، می‌تواند پروژه حفظ و جذب مشتریان شما را با شکست مواجه کند و مشتریان اشتباهی برای‌تان پیدا کند. حفظ یک استراتژی منظم و پایدار در زمینه بازاریابی تولید محتوا، نه تنها تجربه‌ی جدید و موفقی از حفظ و جذب مشتریان فعلی و بالقوه برای نام تجاری شما به ارمغان خواهد آورد، بلکه به ایجاد و افزایش اعتبار، شهرت و اعتماد نام تجاری شما کمک زیادی خواهد کرد.

پایداری در تولید محتوا و تولید پیوسته محتوا همچنین بهبود عملکرد مالی سالیانه نام تجاری شما را تحت تآثیر خواهد گذاشت و به عبارتی باعث ارتقای Bottom Line  یا بهبود خط سودآوری نام تجاری شما نیز خواهد شد. بر اساس آماری که از سوی یک شرکت متخصص در بازاریابی دیجیتال و تولید محتوا به نام Techipedia  ارائه می‌شود، نام‌های تجاری که برای تولید پیوسته محتوا و پایداری در تولید محتوا اهمیت قائل می‌شوند، تا 20 درصد ارزش و سودآوری بیشتری نسبت به سایر نام‌های تجاری دارند.

برای تعیین یک برنامه و زمانبندی مناسب برای انتشار محتوا، نظارت و تشخیص زمان‌های پربازدید و با ترافیک بالا، متخصصان از ابزارهایی مثل Google Analytics  و HubSpot استفاده می‌کنند. پس از تشخیص بهترین زمان برای انتشار، یک برنامه منظم و پایدار برای انتشار محتوای تولید شده تعیین می‌شود تا نام تجاری، تولید پیوسته محتوا داشته باشد.

  1. از مشتریان خود تولید پیوسته محتوا را یاد بگیرید!

انتشار محتوای گاه و بی گاه، پراکنده، نه چندان منظم و پایدار‌ محتوا در شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی به جذب مشتریان بالقوه و حفظ مشتریان فعلی و ایجاد روابط مؤثر با آن‌ها کمکی نمی‌کند، بنابراین برای ایجاد یک رابطه مؤثر و معنادار با مشتریان فعلی و جدید، باید تمام جوانب را، از جمله شناسایی زمان‌های پربازدید رعایت کنید و خالق یک محتوای پایدار و پیوسته باشید. به این ترتیب و با تولید پیوسته محتوا، نام تجاری شما این فرصت را خواهد یافت تا از مشتریان خود یاد بگیرد. زمانی که نام تجاری شما، بخشی از یک رابطه دو طرفه می‌شود، محتوا نیز به شما کمک خواهد کرد تا به نیاز مشتری خود گوش سپارید و از آن‌ها برای هدایت بهتر و موفقیت نام تجاری خود بهره‌مند شوید.

در همین راستا، متخصصان بازاریابی دیجیتال و بازاریابی محتوا، به نام‌های تجاری توصیه می‌کنند با مشتریان خود به طور پیوسته و منظم در ارتباط باشند. به این معنی که رفتار مشتریان را در مواجهه با محتواها تحت نظر بگیرند، نظرات آن‌ها را رصد کنند، محتواهایی که بیشترین بازخورد را دریافت کرده‌اند شناسایی کنند و ویژگی‌های آن‌ها را بررسی کنند.

 

  1. تولید پیوسته محتوا را به یک عادت تبدیل کنید

تولید محتوای پایدار و تولید پیوسته محتوا باید برای نام تجاری شما یک عادت باشد، نه یک استراتژی گاه و بی گاه و یک باره. برای برخی صنایع و زمینه‌های خاص فعالیتی، ممکن است تولید یک محتوای منظم و پایدار، امری پیچیده باشد. اما باید به عنوان یک نام تجاری که در جست و جوی موفقیت است، از یک تیم تولید محتوای متخصص، با سبک‌های نوشتاری متفاوت و موضوعاتی جذاب و به روز برای تولید پیوسته محتوا کمک بگیرید. این تیم متخصص می‌تواند یک برنامه زمانبندی مشخصی برای تولید محتوای و داشتن بهترین نتیجه، ارائه دهد.

فرایند تولید محتوا الزاماً یک فرایند دشوار و پیچیده نیست، اما نیازمند برنامه‌ای سازگار، پایدار و پیوسته است تا ارزش‌مند واقع شود. به عنوان نکته آخر، فراموش نکنید که حفظ یک استراتژی منظم در زمینه بازاریابی دیجیتال و بازاریابی تولید محتوا، گرچه یک چالش برای کسب و کار و نام تجاری شماست، اما مطمئناً یک چالش ارزشمند است که نتیجه آن را خواهید دید.

برای ما بنویسید که به چه موضوعی علاقه مند هستید تا برای شما تولید محتوا شود ؟

۰ دیدگاه

نظر خود را بنویسید

اطلاعات شما اسپم نمیشود ، اگر راهکاری پیرامون نظر شما داشته باشیم رایگان مشاوره و همکاری میکنیم