اگر نقشه راه محتوا ندارید، تولید محتوا نکنید!
جزئیات بیشتر
مشاوره رایگان 88862466

دنیای محتوا

خانه » دنیای محتوا

هر هفته با ما همراه باشید با بهترینای دنیا

مرسی که همراه ما هستی، میخوایم از این به بعد بعضی از مقاله‌های بهترین سایت‌های محتوایی رو ترجمه کنیم و اینجا به اشتراک بگذاریم. حالا اگه دوس داری مقاله‌ای برات ترجمه شه لینکش رو برامون بفرست.

Content Marketing Institute یک مرکز مهم آموزشی به برندها برای جذب و حفظ مشتریان از طریق استوری تلینگ و …. در سطح جهانی است.

smart Insights یک پلتفرم یادگیری است که با استفاده از قالب‌های برنامه‌ریزی قابل دانلود، به بهینه‌سازی بازاریابی محتوا کمک می‌کند.

Forbes یکی از موثق‌ترین وب سایت‌ها در زمینه اقتصادی است که گزارش ها، تحلیل ها و اخبار روز دنیا را در لحظه به روزرسانی می‌کند.

 hubspot سایتی برای ارائه ابزار بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، مدیریت محتوا، تجزیه و تحلیل وب و بهینه سازی موتورهای جستجو است.

نیل پاتل شرکتی را در زمینه بازاریابی دیجیتال بنیان‌گذاری کرد که بیش از ۵۰۰۰ شرکت از جمله سامسونگ جزو مشتریانش محسوب می‌شدند.

نیل پاتل: این تولید محتوا است که برای شما ترافیک ایجاد می‌کند باعث تولید سرنخ‌های فروش و در نهایت فروش می‌شود ما از آن در کسب ‌و کارمان استفاده می‌کنیم، چون می‌دانیم چه ارزش‌هایی را به کسب ‌و کارمان باز می‌گرداند

همراه ما با دنیا

  • All
  • cmi
  • hubspot
  • smartinsight
  • استراتژی محتوا
  • تولید محتوا
  • دنیای محتوا

چگونه مشتری وفادار جذب کنیم؟ معرفی چند روش برای جذب مشتری وفادار

در این مقاله با چند روش برای چذب و حفظ مشتری وفادار آشنا می‌شوید

پرسونای مشتری ؛ یک روش برای همه جواب نمی‌دهد، این روش راهم امتحان کنید!

خلق پرسونای مشتری روش‌های گوناگونی دارد و یک روش برای همه‌ی کسب و کارها جواب نمی‌دهد. شاید بهتر است این روش را امتحان کنید.

بازاریابی محتوا برای فروشگاه اینترنتی چه اهمیتی دارد

تولید محتوا؛ چرخ فروشگاه آنلاین شما است   بازاریابی محتوا یکی از انواع بازاریابی است که امروزه در جهان به عنوان یکی از موثرترین روش‌های بازاریابی شناخته می‌شود. بازاریابی محتوا را در حقیقت می‌توان یکی از بهترین روش‌های بازاریابی برای انواع فروشگاه آنلاین کوچک و بزرگ دانست. در حال حاضر برندهای معتبر زیادی وجود دارند […]