همراهان عزیز فرامحتوا با توجه به جابه‌جایی خطوط تلفن و عدم امکان پاسخگویی از طریق تلفن‌های شرکت، در صورت نیاز به ارتباط با همکاران و کارشناسان فرامحتوا پس از ثبت نام در پنل، برای واحد مربوطه تیکت ثبت کنید. در کمترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود.

تا آخر مرداد ماه تمامی ای بوک های فرامحتوا با ۳۰ درصد تخفیف عرضه می شوند. ضمناً با خرید هر ای‌ بوک، برای ای بوک بعدی ۵۰ درصد تخفیف بیشتر بگیرید

چطور یک وبلاگ موفق و پرسود بسازیم.

تعداد خرید: 5838,500 تومان
چطور یک وبلاگ موفق و پرسود بسازیم.

چطور یک وبلاگ موفق و پرسود بسازیم.

پیشگفتار از ابراهیم هاشمی
یادمه که حدود 20 سال پیش بود، روز گرمی بود و توی پذیرایی، جلوی تلویزیون دراز کشیده بودم و خستگی‌هام توی صدای جیر جیر تسمه کولر گم شده بود و خوابم برده بود. صدای زنگِ بلبلی در، خواب خرگوشی ظهرم رو پاره کرد و از خواب بیدار شدم. یه نگاه به سر و وضعم انداختم و همینطور که داشتم خودمو جمع و جور می‌کردم و از راهرو رد می‌شدم تا به در برسم، از تو آیینه کوچیک جلوی جا کفشی یه نگاه به صورتم انداختم و دستی تو موهام کشیدم و در رو باز کردم. خونه ما یه خونه ویلایی جنوبی بود و وقتی در رو باز می‌کردی دیگه پرده‌ای بین تو و بیرون نبود و همه چیز برای هر دو طرف آشکار بود. زنی لاغر اندام و میانسال با چادر مشکی، قبل از اینکه چیزی بگه سری چرخوند و نگاهش رو تا ته خونه عمق داد و مرد جوانی که کنارش بود کمی از حالت رسمی ایستادنش کوتاه اومد و با دیدن وضعیت من کمی راحت‌تر ایستاد و زن که دیگه با دیدن خونه متوجه شده بود وگمان می‌برد غیر از من بزرگتری دیگه توی خونه نیست، پرسید: شما داداشت تو روزنامه است؟ گفتم بله. بدون درنگ و بدون سوال دیگه‌ای، انگار که گرفتن جواب بله از دهان من به منزله رسوندنش به اون چیزی بود که درد شده رو دلش و حتی شاید عدالتی بود که دنبالشه، بدون مکث و سریع شروع به گفتن ماجرایی کرد، ماجرایی که انقدر اون رو گفته بود که حتی نیاز به لحظه‌ای فکر کردن برای اینکه بخشی رو به بخش دیگه‌ای وصل کنه نداشت و داستانی رو گفت که شهرداری، مغازه پایین ملک اون‌ها رو پلمپ کرده و گفته این کسب‌وکار بدون جواز در حال کاره و این مغازه هم اصلا نباید تو این ملک کاربری تجاری داشته باشه. یا سند کل ملک رو پول می‌دید و تجاری می‌کنید یا کلا باید ببندیدش. هر جایی، رفتم و گفتم من این همه پول ندارم بدم، خرج زندگی خودم و این پنج تا بچه‌ی بی‌پدر هم، که منو به این وضع انداخت و خودش رو راحت کرد و رفت، با منه.
از این دست ماجراها که مردم بخاطرش دنبال این بودن که یه آشنا پیدا کنن و از طریق اون بتونن خواسته شون رو به گوش دادرسی برسونن که نمیتونستن از میز منشی پشت در اتاقش اونور تر برن رو خیلی خوب یادمه.20 سال از اون روزها می‌گذره و امروز …

حجم: 14.4 مگابایت
زبان: فارسی
صفحات: 30 صفحه
انتشارات: فرامحتوا
نمونه کتاب
sample
سرفصل های کتاب
book headings
دانلود کتاب چطور یک وبلاگ موفق و پرسود بسازیم.
  • مشخص کردن هدف محتوا
  • نقشه کامل و جامع محتوا
  • شروع به کار وبلاگ
  • انتشار اولین پست وبلاگ
  • پروموت کردن پست ها
  • آنالیز و بهینه سازی محتوا
  • تبدیل وبلاگ به پول

خرید کتاب الکترونیکی

buy electronic book

با وارد شدن به وبسایت کتاب الکترونیکی چطور یک وبلاگ موفق و پرسود بسازیم. را پرداخــت و خریــداری کرده ســپس میتوانید آن را دانلود کنید و از مطالعه آن لذت ببرید!

قیمت: 38,500 تومان

شما می‌تونید اولین نفری باشید که نظرش رو ارسال میکنه!😍

سوالی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند😊