قوانین و مقررات

جهت استفاده بهینه از خدمات فرامحتوا

copywrting

قوانین و مقررات عمومی

General Terms and Conditions

وب‌سایت فرامــــــحتوا مشـــروعیت و اعتبار خود را از قــــوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می‌کــند و شــــرایــــط و قوانین عمومی استفاده از خدمات وب‌سایت، منطبق با قوانین جمهوری اســــــلامی ایران قـــــــــــانون تجـــارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده می‌باشد. کاربران گرامی در نظر داشته باشند که خرید از وب‌سایت فرامحتوا به منزله مطالعه و پــــذیرش قوانین و مقرارت وب‌سایت فرامحـــــــتوا بوده و کاربر مسؤلیت مطالعه مستمر صفحه قوانین و اطلاع از تغییرات احتمالی در قوانین وب‌سایت را پذیرفته است.

copywrting

قوانین و مقررات اختصاصی

Dedicated Terms and Conditions

وب‌سایت فرامحتوا تعهد می‌نماید پس از پرداخت آنلاین و نهایی شدن فرایند خرید، محتوای انتخاب شده را در زمان تعیین شده تولید نماید.

مسؤلیت صحیح بودن اطلاعات ثبت شده در هنگام ثبت‌نام بر عهده‌ی خود مشتریان و کاربران خواهد بود.

در مورد اطلاع از زمان تحویل محتوای خریداری شده بعد از ثبت‌نام، با کارشناسان وب‌سایت فرامحتوا تماس حاصل نمایید.

نمونه کارهای استفاده شده در وب‌سایت فرامحتوا متعلق به این شرکت بوده و به سفارش مشتریان طراحی و تولید شده است، استفاده به هر نحو از این نمونه‌ها بدون ذکر منبع، غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

با توجه به الزامی بودن اطلاعات شما برای تکمیل فرایند خرید، وب‌سایت فرامحتوا امنیت اطلاعات خصوصی شما را تضمین می‌نماید و تمام تلاش خود را در حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی افراد می‌نماید.

پس از ثبت سفارش شما در وب‌سایت، تماس کارشناسان فرامحتوا و تعیین جلسه هماهنگی در صورت لزوم، فرایند تولید محتوای درخواستی آغاز می‌شود و کنسل کردن سفارش بعد از آن مستلزم پرداخت جریمه خواهد شد.

در صورتی که کارفرما به هر دلیلی تصمیم به لغو سفارش خود داشته باشد، پس از ثبت درخواست وی و اطلاع به کارشناسان فروش وجه مورد سفارش در مدت زمان ده روز کاری عودت خواهد شد.

سوالی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند😊