فراخوان جذب ایده در حوزه محتوا
اطلاعات بیشتر
مشاوره رایگان 02191097118

چگونه درباره ما بنویسیم | صفحه درباره ما خود را جذاب کنید

خانه » دنیای محتوا » hubspot » چگونه درباره ما بنویسیم | صفحه درباره ما خود را جذاب کنید

چگونه درباره ما بنویسیم | صفحه درباره ما خود را جذاب کنید

ساخت یک وب‌سایت، تنها درباره‌ی موضوعات طراحی ظاهر و برنامه‌نویسی نیست. موضوع مهم دیگر در این باره داشتن محتوای مناسب است. داشتن محتوایی متقاعدکننده یکی از اساسی‌ترین بخش‌ها در بازاریابی درونگرا برای هر کسب و کاری است. بنابراین موضوع مهم پیش روی شما، داشتن محتوایی درخور است که بتواند برای نیازهای وب‌سایت مناسب باشد و شما را به اهداف استراتژی بازاریابی محتوایتان برساند. اگر بخواهیم نقطه‌ی آغازی برای این تولید محتوا تصور کنیم، شاید نگارش صفحه درباره‌ ما مهم‌ترین شروع باشد. اما اولین سوالی که در این مورد برای اغلب افراد پیش می‌آید آن است که چگونه درباره ما بنویسیم؟

شاید شما هم نگران این موضوع باشید که نحوه نوشتن درباره ما چگونه است. در مرحله‌ی اول باید به خاطر داشته باشید که مهم‌ترین قدم برای نوشتن صفحه‌ی درباره‌ی ما شناخت هویت منحصر به فرد کسب و کار شما است. سپس می‌توانید این هویت مخصوص را با دنیا به اشتراک گذارید. در حوزه‌ی بازاریابی محتوا، صفحه‌ی درباره‌ی ما یکی از مهم‌ترین بخش‌های وب‌سایت است. بنابراین نیاز دارید که آن را به شکلی کاملا دقیق بنویسید. این صفحه همچنین یکی از پر بازدیدترین صفحات وب‌سایت است، از این رو در بازاریابی محتوا نباید از اهمیت آن غافل شوید.

شرکت‌های بسیار زیادی وجود دارند که صفحه درباره ما آن‌ها می‌تواند الگوی شما در نوشتن این قسمت باشند. شما می‌توانید نحوه نوشتن درباره ما را با توجه به عناصر استفاده شده درون این مثال‌ها برای خود ساده‌تر سازید.

با خواندن این مقاله شما درخواهید یافت که چه مواردی برخی از صفحات درباره‌ی ما را به عناصری عالی در بازاریابی محتوا تبدیل می‌سازد. شما همچنین در پایان خواندن این مقاله در خواهید یافت که چگونه صفحه درباره ما بنویسید که بزرگی کسب و کار شما را به نحو مناسب به اشتراک گذارد. در ادامه ۱۲ مثال از صفحات درباره ما، از بهترین وب‌سایت‌ها در این حوزه را مورد بررسی قرار خواهیم داد و به شما نشان می‌دهیم که چه عواملی سبب موفق بودن آن‌ها شده‌اند. اگر می‌خواهید به سوال « چگونه درباره ما بنویسیم » پاسخ دهید این مقاله را تا پایان بخوانید.

 • Yellow Leaf Hammocks
 • Eight Hour Day
 • Joe Payton
 • Apptopia
 • Moz
 • Aja Frost
 • Cultivated Wit
 • Nike
 • Refinery29
 • Marc Ensign
 • Bulldog Skincare
 • چگونه درباره ما بنویسیم؟

Yellow Leaf Hammocks

1اگر یک داستان عالی درباره‌ی چگونگی تأثیر محصول و خدمت شما در تغییر زندگی افراد دارید، آن را به رشته‌ی تحریر درآورید. صفحه درباره ما بخشی مناسب برای جان دادن به چنین محتوایی است. داستان‌های مناسب می‌توانند به شکلی کاربردی سبب دوست‌داشتنی شدن و قابل‌پذیرش شدن برند شما شوند. همچنین این داستان‌ها می‌توانند به خدمات و محصول شما معنا بخشند. موضوع مهم دیگر در رابطه با این موضوع آن است که داستان‌های خوب برای افراد، جذاب است. معنی این موضوع آن است که، افراد بیشتر دوست دارند با این محتوا ارتباط برقرار کرده و آن‌ها را بخوانند.

صفحه درباره ما Yellow Leaf Hammocks به بهترین شکل این موضوع را توضیح می‌دهد که چگونه محصول آن‌ها می‌تواند زندگی افراد را تغییر دهد. این شرکت داستان خود را به قسمت‌های کوچکی تقسیم می‌کند که در آن‌ها کلمات و طراحی‌های گرافیک ساده اما قابل فهم ترکیبی فوق‌العاده را برای خواندگان به وجود آورده‌اند. این شرکت به معنای واقعی می‌داند که چه چیزی سبب منحصر به فرد شدن آن‌ها می‌شود و آن را در صفحه درباره ما انعکاس می‌دهند. شرکت  Yellow Leaf Hammocks موضوع منحصر به فرد خود را در کمک واقعی به افراد برای داشتن آینده‌ای روشن‌تر دیده و خود را از رویکرد‌های خیریه و صدقه‌محور دور می‌سازد. این موضوع منحصر به فرد که شرکت را از دیگر کسب و کارها متمایز می‌سازد در سراسر صفحه درباره ما قابل حس است.

هر شرکتی یک داستان برای گفتن دارد. بنابراین قابلیت‌های داستان‌گویی خود را از کلاس‌های قدیمی مدرسه به خاطر آورید و در تولید محتوا صفحه‌ی درباره‌ ما استفاده کنید. برای این منظور استفاده از طراحی‌های گرافیکی جذاب را هم فراموش نکنید. تمامی این موارد می‌تواند به شما در بازاریابی محتوا یاری رساند.

Eight Hour Day

مردم تصور می‌کنند که صفحه‌ درباره‌ ما باید کاملاً رسمی باشد تا بتواند اعتماد و اعتبار به دست آورد. اما حقیقت آن است که اکثر افراد به شکلی ساده‌تر به انسان‌های عادی اعتماد می‌کنند. اگر نحوه نوشتن صفحه درباره ما بیش از حد رسمی و حرفه‌ای باشد، قابلیت پذیرفته شدن آن توسط خوانندگان را کم می‌کند.

در مقابل شرکت Eight Hour Day افراد مرتبط با کسب و کار را معرفی کرده و سعی دارد برند را به شکلی قابل پذیرش و دوست‌داشتنی برای افراد نشان دهد. صفحه‌ی درباره‌ی ما این شرکت با معرفی موسسان و ارائه‌ی عکس‌های آن‌ها آغاز می‌شود و آن را تا نقطه‌ای که اکنون موسسان در کسب و کار خود هستند ادامه می‌دهد. این صفحه همچنین روی علاقه و شوق این موسسان به خلاقیت تأکید دارد.

زمانی که می‌خواهید برای صفحه‌ درباره‌ ما خود تولید محتوا کنید، از اصطلاحات مخصوص حوزه‌ی کاری خود دوری کنید و با لحنی قابل اعتماد، محصول و یا خدمت خود را معرفی کنید. اگر چه همواره باید این صفحه خالی از اشتباهات باشد اما داشتن لحن دوستانه و صمیمانه نباید فراموش شود.

Joe Payton

2اگر چه صفحه درباره ما شامل ارزش‌ها و موضوعاتی درباره‌ی یک گروه و یک شرکت می‌شود، اما با این حال اهمیت آن بیش از صفحات «درباره‌ی من» نیست. صفحه‌ی درباره‌ی من Joe Payton یکی از بهترین نمونه‌ها در این مورد است.

تصاویر نقاشی شده‌ی Joe Payton تنها باعث نشده که مشتریان او و برند شخصی‌اش را به خاطر آورند بلکه این تصاویر همچنین استعداد او را در طراحی و انیمیت کردن نیز نشان می‌دهند. خوانندگان این وب‌سایت تنها درباره‌ی چیزی که Joe Payton ارائه می‌دهد نمی‌خوانند بلکه با چرایی آن‌ها نیز آشنا می‌شوند. او توانسته است به بهترین شکل ارزش‌های خود را در صفحه‌ای منظم و زیبا نشان دهد و از این رو داشتن چنین صفحه‌ای، تمایل هر شخصی می‌تواند باشد.

Apptopia

4

قبلاً هم اشاره شد که نباید از اصطلاحات مخصوص حوزه‌ی کسب و کار استفاده کرد. اگر همچنان فکر می‌کنید که چنین رویکردی  می‌تواند شما را در صفحه درباره ما بسیار باهوش و با قابلیت نشان دهد، شاید بهتر باشد که در این موضوع تجدید نظر کنید. زمانی که به شکلی صریح و واضح درباره‌ی کسب و کار خود توضیح دهید، افراد ارتباط بهتری را می‌توانند برقرار کنند. به هر حال زمانی که افراد نتوانند متوجه شوند که چه کاری را انجام می‌دهید از کجا باید بدانند که به خدمات و یا محصول شما نیاز دارند؟

بنابراین سعی کنید که از زبان تخصصی کسب و کار خود استفاده نکنید. این چیزی است که وب‌سایت Apptopia در صفحه درباره ما خود به بهترین شکل انجام می‌دهد. این شرکت از یک زبان ساده برای برقراری ارتباط کاربردی بهره می‌برد.

تا آنجا که ممکن است از موضوعات تخصصی کسب و کار خود در تولید محتوا دوری کنید. از جملات ساده و کوتاه برای توضیح خدمات و ایده‌های پیچیده‌ی کسب و کار خود بهره ببرید.

Moz

MOZشاید اکنون نحوه نوشتن درباره ما به شکلی کلاسیک، یعنی استفاده از چند پاراگراف درباره‌ی اهداف و ریشه‌های شرکت چندان مناسب نباشد. سعی کنید از یک چیز متفاوت استفاده کنید. راه‌های بسیار زیادی هستند که می‌توانند به شما در معرفی کسب و کار به افراد جدید به شکلی مناسب کمک کنند.

صفحه درباره ما Moz یکی از بهترین نمونه‌های این حوزه است. از سال ۲۰۰۴ که این شرکت تاسیس شد تا کنون اتفاقات بسیار زیادی اتفاق افتاده است و Moz نیز با استفاده از طرح‌های گرافیکی مختلف و متنی ساده تمامی این مسیر را به بهترین شکل ارائه می‌دهد.

یکی از موضوعات جالب درباره‌ی صفحه درباره ما Moz روش خاضعانه‌ی آن‌ها در توضیح چگونگی دریافت سرمایه و برندسازی آن‌ها است و مهم‌تر از همه توضیح ساده و کاملی که درباره‌ی بازگشت Moz به اصول اولیه‌ی خود می‌خوانیم. این صفحه نشان دهنده‌ی نقش مهم خضوع و صداقت در رابطه با مشتریان است. از صحبت درباره‌ی فراز و نشیب‌های خود نترسید. به این شکل مشریان شما بهتر می‌توانند به شما اعتماد کنند.

Aja Frost

6به عنوان یک متخصص داده، Aja می‌داند که مشتریان او یعنی نویسندگان فریلنسر و استراتژیست‌ها تنها نمی‌خواهند بدانند که او چه چیزی را نوشته است. برای خوانندگان وب‌سایت Aja Frost مهم است که بدانند محتوای او چگونه اجرا شده است. با توجه به این موضوع صفحه About me این وب‌سایت درباره‌ی روند رشد کاری او توضیح می‌دهد. Aja Frost برای این منظور از یک نمودار درباره‌ی روند پیاده‌سازی استراتژی سئو خود در HubSpot Blog بهره می‌برد.

پس از پایان این نمودار جذاب، Aja Frost یک یاداشت شخصی درباره‌ی فعالیت خود در زمان آزاد می‌نویسد. این یکی از بهترین راه‌ها برای ایجاد برقراری یک رابطه‌ی صمیمانه با مشتریان است.

Cultivated Wit

صفحه درباره ماگاهی اوقات لزوماً نیاز نیست که کاربر خود برای شناخت شما وارد صفحه درباره ما شود. این موضوع یکی از بهترین رویکردها برای شکستن الگوها جهت نشان دادن شخصیت کسب و کار شما است.

این دقیقاً رویکردی است که Cultivated Wit از آن بهره می‌برد. این شرکت با استفاده از ویدیو و طراحی فوق‌العاده‌ داستان کسب و کار خود را در صفحه‌ی اصلی وب‌سایت ارائه می‌دهد.

این وب‌سایت همچنین دارای یک صفحه‌ی درباره‌ی ما است که همچنان موارد مهم زیادی برای ارائه دارد. حتی اگر می‌خواهید لزوماً از صفحه درباره ما استفاده کنید، باز هم راه‌های زیادی برای خلاقیت وجود دارد. اگر چه داشتن خلاقیت در این صفحه سخت‌تر از نوشتن یک صفحه‌ی درباره‌ی ما عادی است اما نتیجه‌ی آن ارزش گذاشتن این وقت و خلاقیت را خواهید داشت.

Kero One

صفحه درباره ماKero one یک خواننده‌ی هیپ‌هاپ و DJ از سانفرانسیسکو است. صفحه درباره من او درس مهمی را برای کسب و کارهایی دارند که هدف خود را گسترش حداکثری مخاطبین خود قرار داده‌اند. مخصوصاً اگر این مخاطبان به زبان‌های مختلفی تکلم کنند.

داستان Kero one در ۶ سالگی او آغاز می‌شود. در آن زمان بود که Kero one متوجه علاقه‌ی بسیار زیاد خود به هیپ‌هاپ شد. شناخت علاقه‌ی قدیمی و طولانی Kero one به سبک هیپ‌هاپ یک ارزش شگرف به موسیقی او می‌بخشد.

در حالی که این گذشته به او در ایجاد رابطه‌ی بهتر با مخاطبین کمک می‌کند، قسمت بعد صفحه‌ی درباره‌ی من او این ارتباط را حتی عمیق‌تر می‌سازد. قسمت اول این صفحه داستان او را به زبان انگلیسی بیان می‌کند. سپس به زبان‌های ژاپنی، کره‌ای و چینی نیز درون این صفحه به بیان داستان خود می‌پردازد. به این شکل Kero one می‌تواند رابطه‌ی بسیار بهتری با گستره‌ی وسیع‌تری از مخاطبین برقرار کند.

Nike

صفحه درباره ماشرکت Nike شاید برای الهام بخشیدن به کسب و کارهای کوچک بیش از حد بزرگ باشد. حتی ممکن است حیرت کنید که Nike همچنان صفحه درباره ما دارد. با این حال Nike هرگز ریشه‌های خود را فراموش نمی‌کند.

داستان Nike در دانشگاه اورگن ایالات متحده شروع شد. زمانی که مربی ورزشی کالج بیل بورمن پایه‌های این شرکت را بنا نهاد. اگر چه او اکنون دیگر در شرکت کار نمی‌کند اما همچنان یکی از مهم‌ترین جملات او در پایین صفحه درباره ما شرکت وجود دارد. «اگر دارای یک بدن هستید، پس ورزشکار هستید.»

این جمله تأثیر بسیار مهمی روی مخاطبین نایک دارد. برند نایک اگر چه اکنون بسیار بزرگ است اما داستان اساسی آن از پرورش ستاره‌ها آغاز می‌شود. این ستاره‌های ورزشی هستند که نایک معنای خود را در آن‌ها می‌یابد.

موضوع اساسی که نایک در صفحه درباره ما خود نشان می‌دهد اهمیت شناخت مخاطبین است. کاملاً واضح است که با چنین شناختی می‌توان مخاطب را برای خواندن وب‌سایت ترغیب کرد.

Refinery29

صفحه درباره مادر اینجا درباره‌ی یک مثال دیگر از اهمیت شکستن سنت‌ها در تولید محتوا وب‌سایت (نه فقط صفحه درباره ما) خواهید خواند. بسیاری از شرکت‌ها ممکن است یک توضیح ماموریت و یا پروفایل رسمی درون صفحه درباره ما خود قرار دهند. اما اکثر افراد علاقه‌ای به خواندن یک دیوار متن کامل درباره‌ی فعالیت شما ندارند. شرکت Refinery29 این قاعده را برای انتقال ارزش‌ها و قابلیت‌های مهم خود در صفحه‌ی «درباره‌ی ما» می‌شکند.

اگر چه Refinery29 صفحه درباره ما خود را با یک توضیح درباره‌ی فعالیت خود آغاز می‌کند. اما پس از آن چندین بخش جذاب را خواهیم دید که شامل اساس، وعده و فضای حاکم بر شرکت می‌شود. این شیوه‌ی بیان به روند تصمیم‌گیری مشتریان برای خرید کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

Marc Ensign

صفحه درباره مامتخصص برندسازی Marc Ensign یک موضوع را به بهترین شکل در صفحه‌ی خود انجام می‌دهد. او کار خود را به شکلی جدی (اما نه بیش از حد جدی) مورد نظر قرار می‌دهد. بازاریابان می‌دانند که داشتن لحنی آزاد و متغیر در بازاریابی محتوا اهمیت دارد، اما گاهی اوقات برای جذب مشتریان نیاز است که نظم و کمال خود را به نمایش بگذارید. در این میان است که باید یک تعادل دقیق را بین لحن رسمی و دوستانه برقرار کرد و این چیزی است که Marc Ensign در آن به بهترین شکل عمل کرده است. او برای این منظور در صفحه‌ی «درباره‌ی من» متن خود را با اعتماد به نفس آغاز می‌کند و سپس با یک عکس جالب لحن خود را متعادل می‌سازد.

Bulldog Skincare

صفحه درباره ماتفاوت بین یک بازاریابی عادی و یک بازاریابی فوق‌العاده چیست؟ به صورت کلی می‌توان دو گروه از بازاریابی محتوا را متصور بود. اولین مورد گروهی است که اقدام به تولید محتوا با اطلاعاتی عالی برای مخاطبین می‌کند. اما گروه دوم به علاوه‌ی تولید محتوا با اطلاعاتی عالی، در امر بازاریابی خود رنگ‌‌ها و شخصیت برند را دخیل ساخته و در طول این کار نسبت به صدای برند منحصر به فرد خود پایبند باقی می‌ماند. زمانی که یک بازاریابی فوق‌العاده را خلق می‌کنید، در حقیقت می‌توانید یک جنبش از افرادی را به حرکت درآورید که به رشد برند شما کمک می‌کنند.

این موضوع چطور می‌تواند درباره‌ی صفحه درباره ما شرکت موضوعیت داشته باشد؟ کارکنان برند Bulldog Skincare که در حوزه‌ی مراقبت از پوست مردان فعال بوده و نام خود را بر اساس بهترین دوست افراد یعنی سگ انتخاب کرده، در این مورد عمل‌کردی عالی داشته‌اند. آن‌ها البته می‌توانستند چند پاراگراف ساده درباره‌ی ریشه‌های برند بنویسند و در آن به اولین بودن خود در از بین بردن تصورات غلط در رابطه با مراقبت از پوست مردان اشاره کنند. اما این متن به تنهایی نمی‌توانست چندان موفق عمل کند و یا حداقل یک عمل‌کرد عادی می‌توانست داشته باشد.

به جای آن صفحه درباره ما این برند پر از رنگ و مختصر و کارا است. در این صفحه می‌توانید عکس‌های سگ‌های بولداگ دوست‌داشتنی را همه جا ببینید که با نام و شخصیت برند کاملاً سازگار است.

با کلمات خود بازی کنید. اصلاً مشکلی نیست که نسبت به برند خود کمی شوخ‌طبع باشید. اگر این شیوه می‌تواند به صفحه درباره ما شما شخصیت و طنز ببخشد، از آن دوری نکنید. این‌گونه از تولید محتوا می‌تواند باعث شود که مراجعه‌کنندگان به وب‌سایت بلافاصله چیزی را حس کنند. به این شکل می‌توانید یک بازاریابی خاطره‌انگیز و دوست‌داشتنی داشته باشید.

چگونه درباره ما بنویسیم؟

ارائه دادن یک الگو برای صفحه درباره ما شما که بتواند همه چیز را در بر داشته باشد  بسیار سخت است. راه‌های بسیار زیادی وجود دارند که می‌توانید از طریق آن‌ها داستان کسب و کار خود را بیان کنید. اما با توجه به مثال‌هایی که همین الان به آن‌ها اشاره کردیم، چندین قدم است که در هنگام تهیه‌ی صفحه‌ی درباره‌ی ما باید به آن‌ها توجه کنید. تمامی این موارد در نحوه نوشتن درباره ما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. اگر شما هم می‌خواهید به سؤال «چگونه درباره ما بنویسیم» پاسخ دهید، به خواندن سطور زیر ادامه دهید.

به صورت کلی ۸ قدم اساسی وجود دارد که در نحوه نوشتن درباره ما بسیار مهم هستند. مثال‌های بالا همه به نوعی طبق این ۸ قدم عمل کرده‌اند و می‌توان نتیجه‌ی این موارد را در مثال‌ها دید.

 

۱- یک شرح ماموریت ایجاد کنید.

صفحه درباره ما شما بسیار بیشتر از تنها یک شرح ماموریت خواهد بود. اما برای کشیدن افراد به سمت خود باید به صورت خلاصه اهداف خود را در حوزه‌ی کسب و کار مشخص کنید. شما در حال انجام چه کاری هستید؟ چرا باید بازدیدکننده‌های شما از خدمات شما استفاده کرده و برای شما اهمیت قائل شوند؟

 

۲- داستان شرکت خود را برجسته سازید.

ممکن است کسب و کار شما یک تاریخ طولانی پر از تغییرات بزرگ نداشته باشد و همچنان در مراحل اولیه‌ی خود باشید. اما با این حال صحبت درباره‌ی ریشه‌های کسب و کار در صفحه درباره ما می‌تواند ایده‌ی بسیار خوبی باشد. بنابراین سعی کنید نقاط قوت خود را پیش از بنیان‌گذاری شرکت بیان کنید. به این شکل می‌توانید یک پیش‌زمینه از فعالیت کنونی خود را به خوانندگان ارائه دهید.

 

۳- مسیر تکامل خود را بیان کنید.

حتی اگر دارای یک کسب و کار کوچک هستید، از اینکه استراتژی کسب و کار و یا حتی شکل تفکر شما پس از شروع کار تغییر کرده است خجالت زده نباشید. در حقیقت بیان این مسیر تکامل در صفحه درباره ما می‌تواند داستانی که خوانندگان در حال خواندن آن هستند را تقویت کند.

صفحه درباره ما جایی عالی برای صحبت درباره‌ی نقطه‌ی شروع، مسیر رشد و ایده‌آل‌های شما است. از این فرصت برای بیان بیشتر درباره‌ی داستان کسب و کارتان استفاده کرده و به افراد نشان دهید که همواره برای تغییرات و وقف دادن کسب و کار بر اساس نیازهای موجود آماده‌اید.

 

۴- درباره‌ی لحظه‌‌ای که در آن به یک ایده‌ی جدید رسیدید صحبت کنید.

هر کسب و کار خوب طبق یک ایده پایه‌گذاری شده است. ایده‌ای که محیط کسب و کار کنونی همچنان به خود ندیده است. ایده‌ی شما چیست؟ از لحظه‌ی رسیدن به این ایده به عنوان یک نقطه‌ی محوری در داستان کسب و کار خود استفاده کنید. با چه چالش‌هایی در توسعه‌ی کسب و کار خود مواجه شدید؟ چگونه این چالش‌ها و یا تحقیق‌ها کسب و کار امروزی شما را شکل داده‌اند؟

 

۵- توضیح دهید که به چه کسی خدمت رسانی می‌کنید.

اگر چه داشتن خوانندگان هر چه بیشتر برای صفحه درباره ما موضوع بدی نیست. اما قاعدتاً شما قرار نیست که به همه‌ی آن‌ها محصول و یا خدمت خود را ارائه دهید. در این میان است که اهمیت مشخص کردن مخاطبین هدف نمایان می‌شود. شما باید خریداران اصلی خود را مشخص کنید. وجود شما برای چه کسانی مهم است؟ به کدام افراد می‌خواهید خدمت رسانی کنید؟

 

۶- خدمت ارائه شده‌ی خود را بیان کنید.

زمانی که دارید مخاطبان هدف خود را مشخص می‌کنید، توضیح دهید که دقیقاً چه خدمات و یا محصولاتی را به آن‌ها ارائه می‌دهید. بسیاری از شرکت‌ها، خدمات و یا محصولات خود را در وب‌سایت مشخص می‌کنند و در قسمت درباره ما بخشی را به آن اختصاص نمی‌دهند. به این شکل خریدار شاید دقیقاً نتواند متوجه شود که برای چه چیزی پول پرداخت خواهد کرد. این شرکت‌ها اغلب می‌ترسند که توضیح متنی محصولات و خدمات آن‌ها شاید به اندازه‌ی کافی جذاب نباشد.

با این حال داشتن تنها یکی دو جمله که به خریداران بالقوه‌ی شما خدمت و محصولتان را معرفی می‌کند می‌تواند باعث شود که زمان بیشتری را صرف گشت و گذار درون وب‌سایتتان کنند.

 

۷- به افراد و کسب و کارهایی که خدمت رسانی کردید اشاره کنید.

آیا دارای مشتریانی وفادار هستید؟ در صفحه درباره ما شرکت خود به دنیا نشان دهید که چه کسانی به شما اعتماد کرده‌اند و از کار شما سود برده‌اند.

طبق تحقیقات Dimensional Research، شناخت موفقیت‌های گذشته‌ی شما می‌تواند در تصمیم به استفاده از خدماتتان در ۹۰٪ مشتریان B2B تأثیر گذار باشد. حتی اگر همچنان مطالعاتی وسیع در رابطه با مشکلاتی که به حل آن‌ها در رابطه با مشتریان خود کمک کرده‌اید ندارید نگران نباشید. صفحه درباره ما جایی عالی برای اشاره‌ی حداقلی به آن‌ها است.

 

۸- ارزش‌های خود را توصیف کنید.

مشتریان علاقه دارند که همچون انسان‌ها با آن‌ها برخورد شود. برای این منظور، آن‌ها نیاز دارند که حس کنند که با انسان‌های واقعی در رابطه هستند. زمانی که تولید محتوای صفحه درباره ما را تمام می‌کنید، خود و یا تیمتان را معرفی کنید. شما همچنین باید به ارزش‌های شخصی خود اشاره کنید. چه تصویر بزرگ‌تری از زندگی درون کسب و کار شما تأثیر گذار است؟ فرهنگ سازمانی کسب و کار شما چگونه است؟

 

تا اینجا امیدواریم که نوشتن صفحه درباره ما برای شما یک موضوع دلهره آور جلوه نکرده و همچنان جذابیت خود را حفظ کرده باشد. اگر بتوانید به شکلی مناسب، خلاقانه و دوستانه داستان برند خود را بیان کنید در مسیر درست قرار دارید.

منابع:

https://blog.hubspot.com/marketing/remarkable-about-us-page-examples

برای ما بنویسید که به چه موضوعی علاقه مند هستید تا برای شما تولید محتوا شود ؟

۱ دیدگاه

نظر خود را بنویسید

اطلاعات شما اسپم نمیشود ، اگر راهکاری پیرامون نظر شما داشته باشیم رایگان مشاوره و همکاری میکنیم