فراخوان جذب ایده در حوزه محتوا
اطلاعات بیشتر
مشاوره رایگان 02188862466

لیست تخفیف‌های فروشگاه فرامحتوا در الکامپ

خانه » اخبار بازاریابی محتوا » لیست تخفیف‌های فروشگاه فرامحتوا در الکامپ

لیست تخفیف‌های فروشگاه فرامحتوا در الکامپ

چه کسی از تخفیف گرفتن خوشحال نمی‌شود، بیایید کمی پا را فراتر بگذاریم و بپرسیم چه کسی از دریافت یک هدیه ذوق زده نمی‌شود. احتمالاً ذهن شما با شنیدن این تخفیفات و اشنانتیون و هدیه‌ها به سمت خرید یک جفت کفش یا چیزی شبیه این برود، اما این بار قرار است در فروشگاه فرامحتوا، محتوا را هدیه بگیرید، محتوا را با تخفیف بخرید! از آن جالب تر حتی می‌توانید استراتژی محتوا را با تخفیف تهیه کنید. این اتفاق نادر امسال در غرفه فرامحتوا، سالن 10-11 در نمایشگاه الکامپ خواهد افتاد. برای راحتی کار شما عزیزان برای خرید با تخفیف و یا دریافت یک محتوای رایگان در شلوغی نمایشگاه الکامپ دستورالعمل و فرآیند آن را در این خبر شرح می‌دهیم.

  • در ابتدا با مراجعه به فروشگاه ما محصول مورد نیاز خود را انتخاب می‌کنید، البته روزی 30 عدد مقاله رایگان نیز برای دریافت در فروشگاه وجود دارد (که توصیه می‌شود برای دریافت آن در ساعات اولیه به فروشگاه مراجعه کنید).
  • حال که خدمت مورد نظر خود را انتخاب کردید وقت آن است که موضوع، حیطه فعالیت و برای تولید محتوا کلیدواژه‌های خود را به کارشناس مربوط اعلام کنید و پس از پرداخت مبلغ مربوطه رسید خود را دریافت و منتظر تماس کارشناسان ما پس از نمایشگاه باشید.

در تصویر زیر اطلاعات لیست قیمت فروشگاه فرامحتوا را ملاحظه می‌کنید: لیست تخفیف 1 لیست تخفیف 2

برای ما بنویسید که به چه موضوعی علاقه مند هستید تا برای شما تولید محتوا شود ؟

۰ دیدگاه

نظر خود را بنویسید

اطلاعات شما اسپم نمیشود ، اگر راهکاری پیرامون نظر شما داشته باشیم رایگان مشاوره و همکاری میکنیم