فراخوان جذب ایده در حوزه محتوا
اطلاعات بیشتر
مشاوره رایگان 02191097118

تولید محتوای خود را تعطیل نکنید!

خانه » تولید محتوا » تولید محتوای خود را تعطیل نکنید!

تولید محتوای خود را تعطیل نکنید!

تولید محتوای خود را تعطیل نکنید!

چرا تولید محتوای وب‌سایت در تعطیلات نوروز اهمیت دارد؟

 

خزنده‌ها و ربات‌های موتورهای جستجو مثل گوگل همواره در حال سر زدن و بازدید از سایت شما هستند. زمانی که شما به مدت طولانی، طبق دوره‌های زمانی خاص، برای وب‌سایت خود محتوا تولید کرده‌اید، ربات‌های گوگل را به بازدید مستمر و یکنواخت از وب‌سایتتان را در بازه‌های زمانی مشخص عادت داده‌اید و این موضوع یعنی زمانی که ربات‌های گوگل برای سرکشی به وب‌سایت شما سر می‌زنند شما باید محتوای وب‌سایت خود را به‌روز کرده ‌باشید و ناشناخته‌های جدیدی را پیش رویشان قرار دهید تا هزینه سر زدن به وب‌سایتتان را برای  گوگل، حلال کرده باشید و ربات‌هایش را دست خالی برنگردانید. اگر ربات‌ها پس از سرکشی صفحات جدیدی را به سرور اصلی گوگل معرفی کنند این یعنی رشد رتبه سئوی وب‌سایت‌تان. در غیر اینصورت گوگل به جبران هزینه‌هایی که برای بازدید از وب‌سایت شما انجام داده است شما را جریمه کرده و امتیاز منفی برای سئوی شما لحاظ می‌کند و به تدریج وب‌سایت شما را به افراد کمتری پیشنهاد خواهد کرد. به همین سادگی…

حال فرض کنید گوگل بر حسب به‌روزرسانی محتوای شما به صورت روزانه،  به مدت 15 روز و یا شاید هم بیشتر این خزنده‌ها و ربات‌ها وارد سایت شما ‌شوند ولی با محتوای جدیدی مواجه نشوند. قیافه‌شان جالب است! ابهامات زیادی برایشان ایجاد خواهد کرد که این ابهامات به معنی افزایش هزینه‌های گوگل است که طبیعتاً به مذاقش خوش نیامده و نمره‌ی منفی شدیدی را در پرونده وب‌سایت شما درج خواهد کرد. این نمره منفی برای شما هم بسیار گران تمام خواهد شد و ممکن است تلاش‌های گذشته‌ی شما را ظرف چند روز نابود کند و رتبه سئوی سایت شما به شدت افت کند. از طرفی کافیست رقبای زیرک شما تولید محتوا را رها نکرده باشند که  نتیجه‌اش امتیاز مثبت آنها در سئو خواهد بود و پیشی گرفتن از شما.

یادتان نرود که سئو همانند یک دوی ماراتون است. لحظه‌ای غفلت موجب عقب‌ماندگی می‌شود چه برسد به 15 روز! پس در تعطیلات عید وبلاگ خود را رها نکنید تا پیروز این رقابت باشید.

برای ما بنویسید که به چه موضوعی علاقه مند هستید تا برای شما تولید محتوا شود ؟

ترتیبی که فرامحتوا برای خواندن این دسته از مطالب پیشنهاد میکند :

مطالب مرتبط با این مقاله  
۰ دیدگاه

نظر خود را بنویسید

اطلاعات شما اسپم نمیشود ، اگر راهکاری پیرامون نظر شما داشته باشیم رایگان مشاوره و همکاری میکنیم